nejúčinnější Ochrana karoserie

PPF fólií

ochráníme váš vůz čirou polyuretanovou fólií s životností 10 let
precuting
MAXIMÁLNÍ OCHRANA A LUXUSNÍ LESK

PPF fólie je aktuálně jedinou skutečnou ochranou laku proti mechanickému poškození. 200 mikronů silná polyuretanová fólie udrží odletující kamínky, nástrahy cest a ruce nenechavců na parkovišti v bezpečné vzdálenosti od karoserie. Dokonale čirá a téměř neviditelná ochrana navíc prohloubí lesk dnešních ošizených a náchylných laků.

PŘE​SNĚ VYŘEZANÉ ŠABLONY NA PLOTROVACÍM STROJI

Disponujeme nejmodernějším plotrovacím strojem a programem s databází více jak 1000 automobilů. Jsme tedy schopni si většinu dílů předem vyřezat na plotru a instalovat na vůz bez nutnosti zařezávání na karoserii. Pokud váš vůz nebude v databázi, provádíme instalaci fólie z ,,metráže¨. Zařezávání fólie se provádí především mimo karoserii např. ve spáře nebo za pomoci speciální techniky řezu, kdy se fólie pouze povrchově nařízne a následně odtrhne.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY S HYDROFOBNÍM A SAMOHOJÍCÍM EFEKTEM

Používáme pouze nejkvalitnější materiály světových značek, které máme dlouhodobě vyzkoušené a ověřené. Fólie které instalujeme jsou vyrobeny z prémiového TPU a mají TOP COAT vrstvu, která vyniká hydrofobní a samohojící funkcí. V praxi se jedná o vynikající schopnost odpuzovat vodu a nečistoty a při drobných oděrech od větví nebo kartáčových myček tyto poškození sama opravit. Vaše auto tak bude vypadat při správné údržbě jako nové i po několik let.

VYUŽITÍ NA VŠECHNY LAKOVANÉ DÍLY, SVĚTLA, DISPLEJE, LESKLÉ INTERIEROVÉ DEKORY

PPF fólie najde uplatnění v širokém rozsahu dílů jak v exteriéru,tak interiéru. Je možné ji instalovat na všechny lakované karosářské díly, světla, ale také lesklé interiérové dekory a displeje. V nabídce máme i speciální ochrannou TPU fólii na čelní sklo. Pokud máte matný lak, je PPF fólie jedinou funkční ochranou, jelikož matný lak není možné leštit a jeho nové lakování je velice komplikované.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A 11 LET ZKUŠENOSTÍ

Polepu aut se věnujeme od roku 2012. Za tu dobu máme nespočet zkušeností a kilometry vylepené fólie. Každému zákazníkovi nabízíme individuální přístup a dokážeme připravit rozsah služeb na míru jeho požadavkům i financím. Disponujeme nejmodernější technologií pro přípravu a realizaci polepu. I přes léta zkušeností se průběžně účastníme školení, aby jsme dokázali jít s nejmodernějšími trendy a dokázali zákazníkovi nabídnou to nejlepší co aktuální trh nabízí.

V NABÍDCE MÁME PPF FÓLIE RŮZNÝCH VARIANT
  • Lesklé
  • Matné
  • saténové
  • Barevné
  • Tónovací
  • Zesílené

Primárně používáme jedny z nejkvalitnějších fólií značky IONXppf, kterých jsme distributorem pro ČR a SK.
V případě zájmu Vám můžeme nabídnout i jinou značkovou folii.

ORIENTAČNÍ CENA INSTALACE PPF

od

18 000,-

POLEP PŘEDNÍ ČÁSTI VOZU
( KAPOTA, NÁRAZNÍK, SVĚTLA )

od

60 000,-

CELOPOLEP VOZU PPF FÓLIÍ

získat nabídku